Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon lehet olyat hogy...

Facebookon lehet olyat hogy hibernálom magam pl 2 hónapra, de ha aktiválom utána, akkor minden eredetire visszaáll?

Figyelt kérdés

Azaz szeretném kivonni magam a forgalomból, viszont nem szeretnék semmit és senkit elveszteni onnan.

Van ilyen megoldás, hogy átmenetileg törlök, de mégis megőriz mindent ahogy volt?



2012. nov. 20. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
A felfüggesztés funkció erre való, és így működik. A fiókbeállítások/biztonság oldalán találod.
2012. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi, de abszolút minden megmarad ?


és pl ez idő alatt más le se tud törölni vagy akármi?

tehát akinek az ismerőse vagyok, az se fog látni?

2012. nov. 20. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ismerősök listázni tudnak. De a profilodat megnyitva kiírja a rendszer hogy nem elérhető, így nem tudnak veled kapcsolatba lépni sem (például üzenetet írni).


A törlést nem tudom, de ha a profilodat nem lehet megnyitni akkor szerintem a törlési lehetőség sem érhető el. Ilyenkor téged úgy vesz a rendszer mintha nem is lennél tag.

2012. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem köszi, vagyis az nem biztos h meg is tudom csinálni, de megpróbálom ...

és ezt nem tudod h korlátlan ideig megőriz engem vagy pl 2 év múlva kitöröl ha addig se aktiválom újra ?

2012. nov. 20. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal nincs ilyen kikötés, bármeddig felfüggesztve maradhatsz. Az inaktív profilok nem terhelik a rendszert (csak a helyet foglalja a profil tartalma), hiszen nem történik bennük művelet, illetve problémás is lehetne ha önkényesen törölnének csak amiatt mert nem lép be valaki.
2012. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen, remélem sikerül, mert extra béna vagyok :D
2012. nov. 22. 07:44
 7/7 bandi7878 válasza:

szia én is 4 nap ja hibernáltam magam facebokon nagyon szók

fontos adtatok vannak de Szajna szók rossz indulatú ember miatt

kéntelen voltam facebokom hibernálni :(

2014. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!