Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha UPC-nél beköttetem a...

Ha UPC-nél beköttetem a 120Mbps netet. Milyen modemet kapok hozzá? Alkalmas lesz torrentezésre? Szabadok lesznek a portok rajta? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a portodat a kliensedben állítod be (fixre) és utána kiengeded a pc tűzfalán ill. a routerén. nyugi, tudsz majd torrentezni csak ilyen nettel sokat seedelj hátha épp tőled fogom szedni az anyagot :D
2012. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cisco EPC 3925 modemet fogsz kapni ami amellett hogy modem routerként is működik és Wi-Fi is van benne. Portot nyitni kell benne de nálam már az is elég volt hogy benyomtam az UPnP-t.
2012. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na zsír! ncore és microbit:D tolom felfele az a cél:D am rem jó lesz mert a thome 120-as netével hatalmasat szoptam... nagyon szar egy modemet kaptam... semmi beállítási lehetőség
2012. nov. 21. 22:31
 4/5 A kérdező kommentje:
tényleg... és a wifije mennyit tud?
2012. nov. 21. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát 120-at nem hiszem hogy tud ezért célszerű lesz vezetékkel használni vagy ha nagyon ragaszkodsz a Wi-FI-hez beszerezni egy Wi-Fi routert ami bírja is a 120 Mbitet.
2012. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!