Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tapasztalt vaterások, Vaterán...

Tapasztalt vaterások, Vaterán hogy érdemes hirdetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még sosem hirdettem az oldalon,csak vásároltam eddig. Elég sok cuccom van,amit szeretnék eladni.Szerintetek hogy érdemes hirdetni?

1.Legyen egy olcsó kikiáltási ár+licitlépcső?

2.Egy reális ár + licit/licitlépcső?

3.Egy reális fix ár?

Én úgy vettem eddig észre,hogy az emberek többsége képes pl egy 1ft-ra kikiáltott terméket fellicitelni a csillagos égig holott melette fixen már olcsóbbat is vehetne,de az meg a kutyának se kell.Bár lehet téves észrevétel :)

Szerintetek?

Nekem az lenne a lényeg,hogy egy reális összeget kapjak egy-egy termékemért,amiért nekem is érdemes feltennem-

köszi!



2012. szept. 12. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem eddig észre,hogy az emberek többsége képes pl egy 1ft-ra kikiáltott terméket fellicitelni a csillagos égig holott melette fixen már olcsóbbat is vehetne

szia én régi vaterás vagyok és az 1 FT os akciokrol



LICITFELVERŐKNEK NEVEZZÜK ÖKET !!


VAGYIS SZÁNDÉKOSSAN FELVERIK A LICITET

2012. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy érted,hogy csinál egy kamu reget és licitál a saját termékére? vagy hogy?
2012. szept. 12. 19:14
 3/6 anonim ***** válasza:
is is
2012. szept. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia! A hozzászólónak igaza van. Egy idő után rá kellett jönnöm, miután sokszor tapasztaltam ezt, hogy ezt művelik... Illetve nagyon tetszik még az, hogy elindul 1 ft-ról, van egy villámár/fixár, és afölé mennek...


Szóval a kérdésedre a választ. Én általában egyenként hirdetek: megadok egy alacsonyabb kikiáltási árat (amennyiért még megéri nekem eladni)+licitlépcsőt ill egy fix árat, ami kb a valós ára. 1 Ft-ról csak olyat merek elindítani, aminek semmi értelmét nem látom, mert már párszor befürödtem vele... Félek, hogy semennyit sem adnak érte, holott jóval többet ér... Jártam már úgy is, hogy elindítottam 1 ft-ról egy felsőt, megnyerték 200 Ft-ért mondjuk (hibátlan, divatos felső) és sima postával kérte, ami persze eltűnt a postán... Így én duplán pórul jártam: nehéz szívvel feladtam a felsőt annnyiért, utána meg kaptam a lecseszést meg a negatívat...


De ha megfogadod a tanácsom: használd inkább az apródot, a jófogást, ezek ingyenesek és egyre jobban törnek felfelé. Én is térek átfelé ezekre, mert unom, hogy még a vaterás számlát is fizetnem kell...

2012. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:) yxxxxy vatera
2012. szept. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
minimál árat mindenképpen írd be, amit legalább szeretnél kapni az árudért. aztán majd a licitálók feljebb viszik az árát. ha eladtad, ha nem az árut, mindenképpen kell rá fizetned jutalékot a vaterának.
2014. szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!