Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért változott meg így a...

Egerecske kérdése:

Miért változott meg így a böngészőm? (kép lent)

Figyelt kérdés

Képen a felső sört nézzétek, ahol a képek,térkép,egyebek vannak. Nekem ez korábban baloldalt volt.

[link]

Böngésző: google chrome


2012. nov. 23. 18:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

felső sort :)

rosszul írtam :)

2012. nov. 23. 18:39
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem a böngésződ változott hanem a Google oldala.
2012. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet elérni hogy olyan legyen mint korábban? Nem tudom ti hogy vagytok vele ,de nekem ez így nagyon nem tetszik.
2012. nov. 23. 18:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Én már tegnap ki akartam írni a kérdést, aztán meggondoltam magamat. Valahogy sejtettem, hogy lesznek ilyen kérdések rövidesen:) Nekem se jön be ez az újítás, bár mint általában, megszokjuk...aztán mire megszokjuk, jön egy másik, újítás.
2012. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát én ezt valahogy nagyon nem tudom megszokni, most baloldalt az a nagy üresedés az szépen mutat.

Azért kíváncsi volnék hogy statisztikára hogy x felhasználóból hánynak tetszik. Na mindegy :)

köszönöm a válaszokat,,,

2012. nov. 23. 18:52
 6/11 anonim ***** válasza:
engem is nagyon idegesít a változás, többet kell kattintani meg össze vissza ha a magyar nyelvű oldalakra akarok keresni
2012. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jó lenne ha vissza lehetne állítani :)
2012. nov. 23. 19:01
 8/11 anonim ***** válasza:
A képeknél ha rákeresel valamire, ott legalul vissza lehet állítani, de sajnos a beállítás nem marad meg. Egy újabb keresésnél megint az új verziót adja be :(
2012. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Őszintén én észre sem vettem, amíg nem olvastam ezt a kérdést...

Inkább a felső fekete sort használom. De most hogy megnéztem... a "Videos" opciót jól elrejtették. :(


Mondjuk egy kis CSS ügyeskedéssel vagy GreaseMonkey-val biztos megoldható. Ha meg sok embernek nem tetszik, a Google úgyis visszateszi, ált. szoktak hallgatni a userekre.

2012. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt ők honnan tudják h nekünk nem tetszik? Tudunk nekik üzenni h tegyék vissza?
2012. nov. 23. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!