Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell mobil netet...

Hogyan kell mobil netet "feltelepíteni"?

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a problémám,hogy USB-ről raknék be telenoros netet, de nem ismeri fel a gép és nincs internet, valaki leírná h hogyan kell megcsinálni h legyen internet? nagyon fontos lenne :3

2012. nov. 23. 20:18
 1/4 Emberek ***** válasza:
másik eszközt felismer ugyanaz a port? másik porton próbáltad? de elvileg bedugod, és el kellene indulni a telepítőnek, ha nem Sajátgép/(W7, vista esetén) számítógép, és ott USB eszköz, megnyitod, és indul a setup. remélem segítettem
2012. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a gond h ha mondjuk egy másik USB-t dugok be pl zenéket teszek fel azt érzékeli,de mikor a netes USB-t akkor semmi.:S ki írja h vmit bedugtam de nem észleli.:S saját gépben sem:S
2012. nov. 23. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémen XP van, e biztonsági okokból csak akkor telepiti, ha megnyitom a Vezérlőpult/Programok hozzáférhetőségei és alapértelmezéseiben Új program hozzáadása CD-ről. Itt felismeri, jelzi, hogy melyik USB porton látja. A védelem ellenőrzi, végül telepiti saját magát. Be kell írni az APN, DNS1, DNS2,kizárólag 3G-t. Ezek után kapcsolódás és csatlakozik a hálózatra. Nekem ZTE Broadband eszközöm van, de más szolgáltatónál.
2012. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Telenor telefonos ügyfélszolgálatát, próbálj meg élőben beszélni az informatikussal.
2012. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!