Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan lehet...

Facebook-on hogyan lehet beállítani azt, hogy az idővonalam csak az ismerőseim láthassák és más ne?

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 01:44
 1/5 anonim válasza:
Minden,ami az idővonaladon van (kép,vagy valami hozzá szólás vagy bármi),ott van a dátum is,és ott ki van rakva hogy kik láthatják,és ha arra rá mész akkor ki lehet választani.De ezt mindegyiknél meg kell csinálnod,amelyiket nem akarod hogy lássák.Vagy egyszerűen csak,ha valamit posztolsz,akkor még mielőtt posztolnád,állítsd be,hogy csak az ismerőseid láthassák! ;)
2012. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :))) De én már annyi mindent kiírtam,hogy egyenként mindent beállítani az nagyon sok idő lenne.Van esetleg más módja is annak?


Köszönöm!

2012. nov. 25. 15:28
 3/5 anonim válasza:
De,lehet,már én is megtaláltam :)) Szóval:adatvédelmi beállítások-->idővanal és megjelöléses(beállítások szerkesztése) és ott amit szeretnél./az adatvédelmi beállításokat ott találod meg aholki kell jelentkezni,az a kis nyíl/ ;))
2012. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) odáig megvan,h idővonal és megjelölések,de azután már nem tudom,hogy mire kéne kattintani...
2012. nov. 29. 18:37
 5/5 anonim válasza:

Igen odáig ameddig eljutottál hogy idővonal és megjelölések és ott van hogy beállítások szerkesztése.és ott kiválasztod mindegyiknél amit akarsz(hogy kis lássák)

Ennyi :)

2012. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!