Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebbok oldal létrehozása...

Facebbok oldal létrehozása vállalkozás számára. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

A facebook keződlapján van lehetőség oldal létrehozására.

Viszont van egy olyan lehetőség is, hogy a saját Facebook oldalamon keresztül hozom létre az oldalt.



Ha a saját oldalamról hozom létre, csak akkor fogok tudni küldeni az ismerőseimnek oldal ajánlót?

Látszódni fog a nevem az adatlapon, mint oldal tulajdonos?



Mik a különbségek? Mik az előnyök?



Aki ért hozzá, vagy már csinálta.. Segítsen! :)


Nagyon köszönöm!



2012. nov. 24. 08:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Hello!


Érdemes szerintem a saját profilodhoz létrehozni az oldalt,és akkor tudsz váltani majd hogy a saját neveddel akkor megosztani dolgokat esetleg feltölteni dolgokat hozzászólni dolgokhoz,vagy az oldalad nevével szerintem ez így jobb én is így csináltam,a neved persze nyilván látszani fog hogy te vagy az oldaltulajdonos ha a profilodon keresztül csinálod az oldalt,de amúgy van az oldalon kívül is mégegy lehetőség ugynevezett csoportot iy létretudsz hozni,és ott is látszani fog hogy te vagy a tulajdonos,mert Adminnak téged fog megjelölni a készített csoport.

2012. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!