Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy speciális takarító...

Boldog Zoltánné kérdése:

Van egy speciális takarító gépem, ezzel szeretnék vállaklozást indítani. Azt hallottam, hogy van olyan oldal ahol fel lehet mérni (ingyenes kérdőív formájában), hogy mennyire lesz kelendő a vállalkozás. Melyik ez az internetes oldal?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyes.-en vagyok itthon a gyermekeimmel, és kb. 1 év múlva kell visszamennem dolgozni(tutira visszavárnak) de addigra szeretném vagy beindítani és azt csinálni, vagy ha nem megy akkor tudom, hogy egy, tuti helyre visszamegyek dolgozni. Ez lenne a lényeg.
2011. jún. 10. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

" vagy ha nem megy akkor tudom, hogy egy, tuti helyre visszamegyek dolgozni. "


A kérdésednek ezt a részét nem is értem.

A takarítógépes vállalkozás sikeresságe nagyon kérdőjeles.

Azt be kell jól reklámozni,és indokolni kell,hogy miért hozzád menjen Zséder Dezső,ha ott van Olcsvay Ottokár ,Zsábár Dzsesszika és Krenácsovics Zsáklin is.(most írtam három kamunevet)

2011. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel a mondatommal arra gondoltam, hogy vállalkozással én osztom be az időmet( egy 19 hónapos és egy 3 éves gyermek mellett ez nem utolsó dolog), és talán anyagilag is lehetne jobb. Jelenleg egy állami hivatalba megyek vissza , de legalább van egy biztos munkahelyem! E z a kettő között gondolkodok, erre keresem a bevált vállakozók hozzászólását.
2011. jún. 10. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Sikerült beindítani a vállalkozást:?
2014. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!