Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Chromeba nem lehet...

Google Chromeba nem lehet beállítani az újbóli jelszómentést?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy felajánlotta nekem az elején, hogy menteni akarom-e a jelszavamat egy bizonyos oldalon, viszont a nemre mentem. Mostmár nem bánnám, ha megjegyezné, és nem nekem kéne beírogatni állandóan, de nem ajánlja fel, hogy megjegyzi. Nem lehet valahol beállítani, hogy tegye fel ezt a kérdést újból?
2012. nov. 25. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A beállításokban, speciális beállítások megjelenítése, jelszavak és űrlapok, Az általam az interneten beírt jelszavak mentésének felajánlása.

Ezt jelöld be. Így majd belépéskor rákérdez, hogy mentse -e a jelszót.

2012. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, de előtte töröld ki a kivételek listájáról, ugyanott megtalálod a mentett jelszavak kezelése menüpont alatt. A kivételek listáján törlöd, majd bejelölöd amit fentebb írtam, hogy ajánlja fel....stb.
2012. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes, de nem akarja felajánlani így sem. Újraindítottam 2* is, hátha úgy lesz jó, de nem, és néztem, hogy pl. ez az oldal sem volt beleírva ott a Mentett jelszavak kezelésében, hogy ne jegyezze meg. Nem tudom mi baja van. Azért köszönöm szépen a gyors választ:)
2012. nov. 25. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:

De azt tudod ugye, hogy csak bejelentkezés után ajánlja fel?

Kitöltöd az adatokat, felhasználónév, jelszó, belépsz, és ez az ablak, csak akkor nyílik le.

2012. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért ennyire kezdőnek ne nézz:D
2012. nov. 27. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!