Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tilos mától emailt csekkolni...

Tilos mától emailt csekkolni a munkahelyemen. Ki lehet ezt trükközni vhogy?

Figyelt kérdés
Pl.hogy ne lépjek be a megszokott mail felületekre (freemail,gmail stb.) hanem más úton mail-ezhessek?

2012. nov. 26. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
A munkával foglalkozz
2012. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pl. egy androidos telefon + wifi.
2012. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Nézd meg a telefonodon.

Ma már mindegyikkel lehet internetezni.

2012. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Vagy egy ssh tunnelel (ha van külső szerver elérésed), esetleg VPN-el meg lehet kerülni.


De valószínűleg okkal vezették ezt be.

(Bár én megőrülnék, ha le lenne tiltva, igaz informatikus vagyok és kell a munkámhoz...)

2012. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 tamasoft ***** válasza:
Ezzel nem leszek népszerű, de átmeneti megoldásként átirányíthatod a mailjeidet a munkahelyi postaládádba is, akkor megkapod őket.
2012. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Így is látástól vakulásig dolgozom, alig érek rá email-ezni, de muszáj, hogy legyen valamilyen információs csatornám, másik sajnos szóba se jöhet (telefon, wifi stb.)

A korlátozást nem miattam vezették be, egyébként sem azt kérdeztem hogyan vagy mennyit kéne dolgoznom.

Akik segítettek, azoknak köszönöm.

2012. nov. 26. 23:28
 7/15 A kérdező kommentje:
tamasoft, sajnos a munkahelyi emailt is szűrik mostantól. Még vécére se mehetünk "privátban":)
2012. nov. 26. 23:29
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves informatikus!:) A netet nem tiltották meg, itt is kell a munkához, csak tilos belépni a postafiókunkba.
2012. nov. 26. 23:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Proxy szerver...
2012. nov. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bármilyen levelezőkliens képes POP3 vagy IMAP protokoll segítségével kommunikálni a fenti mailszolgáltatókkal.
2012. nov. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!