Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tilos mától emailt csekkolni...

Tilos mától emailt csekkolni a munkahelyemen. Ki lehet ezt trükközni vhogy?

Figyelt kérdés
Pl.hogy ne lépjek be a megszokott mail felületekre (freemail,gmail stb.) hanem más úton mail-ezhessek?

2012. nov. 26. 22:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akár hogy is fáj sajnos a munkáltató ezzel a lépéssel az érdekeit védi ,nem kérdem meg hogy milyen területen dolgozol és nem is érdekel de ha hozzájutsz olyan belsö dokumentumokhoz amihez kívül áloknak semmi köze akkor már magad is belátod hogy a döntésük helyes volt


tegnap néztem a tv be hogy valakit azért kirúgtak mert annyit írt egy közösségi portálon magárol hogy rabszolga


:(

szomorú és elkeserítő hogy csak ennyiért

2012. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ha, megoldható lenne is a "trükközés" megéri, hogy fegyelmivel rúgjanak ki a munkahelyedről?

(esetleg már van másik biztos melód?) mert akkor nyugodtan levelezz munkaidőben, uis. már szinte minden vállati szervergépre telepítve van az-az ellenőrző szoftver, ami a munkatársak minden ténykedését láthatatlanul, észrevétlen rögzíti. (milyen weboldalakat látogatott meg?, milyen fájlokat nyitott meg, alakalmazásokat indított el, stb.)

2012. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Az összes kollégám tovább használja az email fiókját a tiltás ellenére.

Én szerettem volna ugyanezt tenni, némileg észrevétlenebbül. Kedves, hogy a kirúgásommal foglalkozol, de nem ezt kérdeztem.

2012. nov. 28. 23:11
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

A kérdező hangvételeléböl itélve ???


már rég lapáton lenne ha én lennék a főnőke

2012. nov. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerencsém van (mint az összes többi embernek is a cégnél), hogy nem te vagy a főnökünk:) Egyéb hasonló értelmes észrevételed nincsen?
2012. nov. 29. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!