Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg az Internet...

Miért szakad meg az Internet kapcsolatom letöltés közben?

Figyelt kérdés
Invitel (szar)Adsl netem van 4M, a tényleges max letöltési sebesség általában 440kb/s. Amikor nem töltök le semmit akkor jó a net, de amikor olyan letöltés megy amely max sebességen tudna jönni, akkor többször megszakad a kapcsolat. Ezt követően 1-2 perc után magától helyre áll.

2012. nov. 29. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
erre csak azt tudom mondani hogy hívd fel a hibabejelentőt és mond el nekik a problémád... utána fognak járni és kifogják javítani... nekem is inviteles adsl 5 megás netem van... már évek óta és asszem csak 3x volt baj vele... de mindig megcsinálták és megy rendesen 1x volt az utca végén az elosztódobozban hiba tehát nem nálunk 1 volt hogy a szűrők romlottak el... akkor kiküldtek egy szerelőt és kicserélték őket... most legutóbb meg 2-3 hete volt h félóránként megszakadt a net meg lassú volt de akkor is beszoltam és még aznap hejrejött....
2012. dec. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Közben megoldódott a probléma, mert kicserélték a régi 7 éves modemet és azóta tökéletes.
2012. dec. 12. 05:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Két nap után megint rossz! Még rosszabb.
2012. dec. 18. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!