Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb online...

Melyik a legjobb online sportfogadó oldal?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ki melyiket ajánlaná, hol magasabbak általában az oddsok, hol van több lehetőség, melyiknek mi az előnye és hátránya stb... És az, hogy mennyivel lehet elkezdeni egy számlát, illetve mit jelent ez a "15.000ft kezdő bónusz" dolog.

2012. nov. 29. 18:46
 1/9 anonim válasza:
www.bwin.com
2012. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legnagyobb kínálat a bet365-nél van, övék szerintem a legjobb oldal is, sok meccs nézhető élőben, élő fogadásban is náluk van a legnagyobb kínálat. Szerintem ez a legjobb, viszont ha a bankszámládra szeretnél kifizetni, akkor a legkisebb kifizethető összeg 14000Ft. Talán csak ez lehet a hátránya. (Én Moneybookerst használok, erre már 2000Ft-tól lehet pénzt kikérni.)

A kezdő bónusz azt jelenti, hogy ha először 15000Ft-ig befizetsz pénzt, akkor azt az összeget amit befizettél megduplázzák. Tehát befizetsz pl. 10000Ft-ot, akkor kapsz ajándékba még 10000-et, viszont ezt az összeget egy bizonyos szorzóval meg kell forgatni, hogy kifizethesd.

2012. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia! Te is a betnél vagy? Ha igen, akkor lenne pár kérdésem, ha nem gond :D. Én vagyok, aki a kérdést kiírta.
2012. dec. 3. 18:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ahol legnagyobb a kínálat,egyszerű,mindig lehet fogadni és magasak az oddsok. Ja , és magyar nyelvű ,ha nem beszélsz külföldiűl.
2013. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bet365,bwin,sportingbet,unibet
2013. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hookuszpook ***** válasza:
95%

Hogy melyiket érdemes használni, az több dologtól függ. Pl. hogy milyen sportokra, milyen fogadásokat szeretnél megtenni, milyen pénznemet szeretnél használni. Általánosságban nekem ezek az irodák jöttek be: 12bet, 188bet, Betfair, Pinnacle, SBO. Ezek sajnos nem magyar nyelvűek és Ft-ot nem fogadnak el. Ha ez a két jellemző lényeges, akkor talán a Bwin a leghasználhatóbb.

De igazán nem az számít, hogy melyik irodát, illetve irodákat használod, nyerni, de inkább veszíteni mindegyikkel lehet, hanem hogy olyan formában fogadj, hogy biztosan nyerj vele. Ha az érdekel, hogy ezt hogyan lehet megoldani, akkor írj privátban, tudok egy webcímet adni, de itt nem írhatom le, mert kitilthatnak érte. Nekem azért jöttek be az említett bukmékerek, mert folyamatos nyerés után is hagynak fogadni és nem korlátozzák le a megjátszható tét nagyságát.

2013. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a bwin lekorlátozz és a bet365 is, ha 1 hónapban több mint 500.000ft-ot nyersz. :)


ami nem korlátozz le a fortunawin, vivarobet, tobet, niké, sportingbet.

2014. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek az A kategóriások. A legnagyobb külföldi a pinnace sport, aztán jön a bet365 ahol van magyar nyelv is és ami még nem korlátoz az a 188bet sbo 12bet. B kategóriások amik részben korlátoznak de játszhatók jó odszokkal. Unibet, William Hill, tipico
2014. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BitMiller válasza:

Friss, ropogós czick:


"Reszkethetnek a tiltott online szerencsejátékok szervezői"


[link]


2023.06.29.

2023. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!