Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HELP! Végre megtaláltam hogy...

HELP! Végre megtaláltam hogy hol kell átállítani a wifi jelszót (folyt. Lent)?

Figyelt kérdés

erre azt írja ki hogy "a mentett beállítások nem felelnek meg a hálózatnak" , de miért mikor csak azt a kib*szott jelszót állítottam át és előtte minden simán ment?? :(((

mit csináljak?? nagyon fontos légyszi vki segítsen!!! 


2012. dec. 2. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég hosszú a jelszó?

Általában van egy minimum hossz.

2012. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13 betű..:( és módosítani se tudom :/
2012. dec. 2. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs a routeren reset gomb valahol? Am ékezeteket meg speciális karaktereket szerintem ne írj a jelszóba (pl ez: _).
2012. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de van és már vagy 3x megnyomtam és ugyan az minden mint előtte volt :( se ékezet se semmi jel nincs a jelszóba :(
2012. dec. 2. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszan nyomtad, legalább 20-30 másodpercig?
2012. dec. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, mert nem tudtam hogy addig kell.....de most megcsináltam és minden jó lett úgyhogy nagyon szépen köszönöm :D
2012. dec. 2. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Szívesen.

A reset gomb alapvetően ha egyszer megnyomod csak újraindítja a routert, ha hosszan nyomod, akkor visszaállítja a beállításokat a gyári értékekre.

2012. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!