Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felmondhatom a net előfizetése...

Felmondhatom a net előfizetésemet hüségidő alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon problémás hol van hol nincs,ügyfélszolgálat nem elérhető,most is 2 napig nem volt kb.5xtelefonáltam stb.Elegem van belőlük ez a B-tel.Oktoberben vette át a drávanettől és azota folyamatosan problémás.Nem nekem van kötelességem a fizetésre,nekik is a szolgáltatásra,jogos???????Hogy tudnék szabadúlni a hűségüktől?Köszi.
2012. dec. 2. 13:14
 1/8 belapus ***** válasza:

Felmondhatod, de pénzbe kerül.Ha rövid idő van hátra, érdemes kivárni a végét, ha hosszabb idő ( 9-1 hónap , akkor már el lehet gondolkodni a váltáson.

El kell olvasni az ÁSZF-et a cég honlapján.Abban szerepelnie kell ennek a lehetőségnek is.

2012. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 belapus ***** válasza:

*( 9-10 hónap )

Bocsánat.

2012. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sok idő lenne még de nekem ez nem kell én nem ezért fizetek,.
2012. dec. 2. 13:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában ha hűségidő alatt mondanak fel, kifizettetik a hátralevő időt. Mondjuk ha indokolt a felmondásod és igazolják ők is, akkor eltekinthetnek ettől. (Szerintem nem fognak)

Van más szolgáltató is nálatok? Mert ha lefoglalták a területet, lehet mást nem is tudsz beköttetni oda.

2012. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lenne más szolgáltató jobb ajánlattal.
2012. dec. 2. 13:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Helyesbítem a z eredeti kérdésemet.Ki hogyan szabadult meg szolgáltatójátol hűségidő alatt?
2012. dec. 2. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Telenornál vagyok hasonlóan a telefon előfizetésemmel. Fél év hűség van még hátra és 150.000Ft lenne a felmondási díj.
2012. dec. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor szállhatsz ki a hűségidőből ha bizonyítani tudod hogy nem teljesítik a szolgáltatást megfelelően. Na ez lesz nehéz...
2012. dec. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!