Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan weboldal vagy...

Van olyan weboldal vagy program ahol/amivel élőben nézhetem a Forma-1-es futamokat?

Figyelt kérdés
Nincs tv tuner a gépemben, ezért az online megoldások érdekelnek. Előre is köszönöm!
2008. máj. 26. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Hogy TV-n nézd az meg se fordult a fejedben? Szobaantenna elég hozzá, ha nem akarsz fizetni a köcsög szolgáltatóknak.

Inkább az lenne az igazi, hogy tv -be nézed, interneten meg követed a köridőket real-time-ban. Az viszont jólenne ha megírnátok hol van, mert nemtom.

2008. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

HA NEM TUDOD A VÁLASZT, MINEK ÍROGATSZ?!


Tudomásul veszem a segítőkészségedet, de képzeld el, vannak olyan szituációk, amikor nincs tévé a közelben. (Kérlek, hagyd ki hogy "már 10ezerér lehet kis tvket kapni".Kösz.)

Válaszoddal nem jutottam előre, viszont így már nem kerül bele a hétvégi - megválaszolatlan kérdések - válogatásba.

Inkább halgattál volna!!!

2008. máj. 29. 07:46
 3/8 anonim válasza:

Szió!

Ez engem is nagyon érdekelne :)

Nagyon sokat keresgéltem az interneten, találtam egy olyan oldalt, hogy www.i-tv.hu. Itt egy csomó online adás nézhető. Rengeteg külföldi (többek között) sport csatorna is van. A legközelebbi futam idején érdemes lenne ha megoldható szinkronban nézni a tv-n, és közben ezen az i-tv-n keresni, mert akkor már legközelebb lehet tudni melyik adó közvetíti.

Sajna nem sokat tudtam segíteni, de remélem mihamarabb találsz valami tuti helyet.

2008. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon rengeteg csatornat talalsz!! Mivel a koleszban csak a tarsalgoban van TV, azt meg a csajok elfoglaljak :S igy a hetvegi Forma1-et, vagy focit mindig neten nezem!! :)

Az oldal tetejen lathato fuleken valaszd a Live Sport azon belul pedig a Motorsport ikonra kattintva bongeszheted azon csatornak listajat amelyek kozvetitik az adast.. :)

Igaz nem magyar a kozvetites, de remelem ezzel is tudtam segiteni.

2008. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem működni fog, hétvégén kipróbálom. Addig "megelőlegezem" a hasznos választ. Köszi!
2008. jún. 17. 07:53
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja, elfelejtettem.

Kell regisztrálni, vagy letölteni vmi progit hozzá?

2008. jún. 17. 08:05
 7/8 anonim ***** válasza:

amikor az oldalon kivalasztottad az esemenyt, mutatja a linkeket, bitratat, es hogy milyen program kell neki..

nemelyik media playerrel megy, de nehanyhoz szukseg lesz a Sopcast nevu prgoramra, amit ingyenesen letolthetsz innen:

[link]

2008. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta rájöttem és többször használtam is. Jó tipp volt :) !
2008. okt. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!