Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facen, chaten, stb nem szokás...

Facen, chaten, stb nem szokás már elköszönni? Le lennék maradva nő létemre?

Figyelt kérdés

mindezt úgy, hogy chatelünk éppen. néha időszakosan, tehát nem azonnali chatről van szó. szóval be van jelentkezve, én is, rámír, válaszolok, de van, hogy 5 percek elteltével van reagálás oda-vissza. és nem egy alkalommal/nem egy oldalon azt látom, hogy elolvasta és látom, hogy kilépett. de szia, vagy valami??

van valahol netes etikett megírva? hogy mit hogy szokás?

mert előzmény nincs. pl.: rámír egy srác, hogy szia, rég beszéltünk, hogy vagy. megírom, vissza kérdezek, utána kilép se szó, se beszéd. vagy ismerősömmel facen beszélünk a munkavállalásról, kit mikor hívunk, stb mi hogy lesz, megbeszéljük erre kilép, elköszönés kanyarban.


és a tetejébe, úgy folytatódik napok múlva a beszélgetés, hogy szia nélkül egyből a válasszal kezdik egy napokkal ezelőtti üzenetre.


akkor ezt most sértésnek vegyem, vagy szimplán szokjam meg?


2012. dec. 6. 12:43
 1/2 szecskamester válasza:
engem is idegesít az ilyen, bár van, amikor azért tart sokáig míg válaszol, mert telefonról van. az meg hogy elköszönés nélkül lelép... eddig egy ember csinálta velem rendszeresen, de amúgy mindenki más szokott köszönni, én is szoktam. de mind a mai napig nem sikerült megfejtenem, miért lép le csak úgy. szóval nem szokás.
2012. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

akkor maradok annál, hogy rosszul esik.

köszi a választ

2012. dec. 6. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!