Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtubon a kedvenc videóimat...

A youtubon a kedvenc videóimat, lejátszási listáimat, vagy akár a feltöltéseimet stb. hogyan tudnám átmenteni egy másik accountomra (vagy fiókomba, ha úgy jobban tetszik) a legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

Tehát nem úgy gondoltam hogy az új accountomnál is szépen egyenként megnyitogatom azokat videókat és bejelölöm kedvencnek/berakom listába, úgy tudom, hogy lehet :)


Hanem hogy van-e erre vmi gyorsabb, egyszerűbb módszer, valami funkció a youtubeon vagy máshol (akár a firefoxnak) amit eddig nem vettem észre.



2012. dec. 8. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Se a YouTuben, se böngészőkön nincs ilyen.

Legyen minden videod a kedvenced és akkor csináld a következőt:

Belépsz

Jobb felső sarok név

Videokezelő Itt fel van sorolva az összes videod

Ctrl+A-val jelöld ki ezt az oldalt és Ctrl+C vel tedd vágólapra

Nyiss egy üres Word dok-ot

Ctrl+V-vel másold be a vágólap tartalmát

Mentés

A fájl-t pedig odahelyezed gépedre, ahová akarod, titkosithatod, gyakori inditásokhoz lehet az asztalra is.


Problémád egyébként nem butaság, jó praktikum lenne, de jelenleg nem megvalósitható. Még én is alkalmaznám.

2012. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 atysh válasza:

Ha még aktuális a probléma, van egy viszonylag egyszerű megoldás:

Mikor be vagy jelentkezve abba az accountodba, ahová át szeretnéd menteni a listát, feliratkozol arra az accountodra, ahonnan átakarod menteni.

Majd ha ez megvan, a jobb felső sarokban a neved és mellett lévő kis nyilat lenyitva bemész a "Feliratkozások"-ba. Ott baloldalt sorakoznak a felhasználók, akikre feliratkoztál. Megkeresed és rákattintasz a másik accountodra, így középen megjelennek az ahhoz az accountodhoz tartozó feltöltött videók. (Ha a lejátszási lista privátra van állítva, akkor nem fogod látni, előbb át kell állítani nyilvánosra a másik fiókodban.)

A felsorolt videók fölött a fejlécben bepipálod a négyzetet, így ki lesz jelölve az összes videó. Ha nem kell az összes, akkor egyenként bepipálod, ami kell. Majd a "Hozzáadás" gombra kattintva ki tudod választani, hogy melyik lejátszási listádba akarod átmenteni, és kész is.

Még annyi, hogy itt, a "Hozzáadás" menüben nem tudsz új listát létrehozni, szóval előtte célszerű azt megcsinálni.


Bocs, ha túl szájbarágós voltam! :)

2013. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A 2.nak: köszi, de én a kedvenceket meg a zenei listáimat stb. akarom lementeni. Méghozzá azért, mert már ott van a fejem fölött Damoklész kardja, miután 2 figyelmeztetésem is van (term. a feltöltéseim miatt - szerzői jogok, ugye). Éshát amilyen szépen összegyűjti az ilyen videókat az ember az évek során annyira rosszul esne mindent elölről kezdeni.


Úgyhogy akkor marad a word-ös módszer, az végtére is működik.



Egyébként köszönöm mindkettőtök segítségét.

2013. jan. 24. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!