Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 14-18 éves kamaszok. Mi a...

14-18 éves kamaszok. Mi a kedvenc könyvetek, miért az, most mit olvastok és hogy tetszik?

Figyelt kérdés
:)
2012. aug. 29. 12:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szabó Magda: Abigél :)
2012. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Csak is Tolkien könyveket olvasok.

Tetszik az a világ, legszívesebben ott élnék :)

2012. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 halibel ***** válasza:

Orwell:1984

Orwell: Állatfarm

Murakami Haruki:1Q84

Most olvasom: Dallos Sándor: A nap szerelmese, és a másoodik kötet, az Aranyecset. Ez Munkácsy életéről szól.

2012. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem abszolút kedvenc Margaret Mitchell-től Az elfújta a szél. De szeretem még Ken Folletet is.

Hát nehéz lenne megmondani, hogy miért ezek hiszen miközben olvastam csak úgy magával ragadtak.Tetszenek benne a szereplők és maga az egész történet.

Jelenleg Zolától a Nanát olvasom, de valahogy még nem igazán fogott meg.

2012. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
61%

Nekem, mondhat bárki bármit, a kedvencem a Szent Johanna Gimi, azért, mert akár rólam is szólhatna!

Most Kirstin Cashore-tól A Garaboncot olvasom,kb. a felénél tartok, nagyon tetszik! :)

2012. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kedvenc könyvem nincs, mégpedig azért, mert nem mindegyik magához képest jó és nem tudom kiválasztani melyik a legjobb, mindenfélét elolvasok :)

Most épp a Maf kutya kalandjai barátjával, Marylin Monroe-valt olvasom, de még eléggé az elején tartok. A kutya szemével látni benne a dolgokat. Még eléggé az elején tartok, véleményt nem formálnék róla.

2012. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedvenc könyveim a Metró 2033 és Metró 2034 (Dmitry Glukhovsky) és a Bűn és bűnhődés.

Most pedig az Anna Kareninát olvasom, és az is elég jó. :)

2012. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most olvasom: Dorian Gray arcképe (Oscar Wilde) és nekem nagyon tetszik.


Egy kimondott kedvenc könyvem nincs, mert nekem mindig az a kedvenc könyvem, amit éppen olvasok...


Azonban nagyon szerettem a Zabhegyezőt (Salinger) és tudom, hogy mostani könyv és vörös pöttyös, de ez is nagyon jó: Rubinvörös. Német író tollából készült és egyszerűen imádtam.

Nagyon szeretem még Harry Potter-t. Rejtő Jenőt és Charles Dickens könyveit is imádom. Rejtő Jenőt főleg azért, mert olyan sokat bírok nevetni az író stílusán.


És még valami, amit nem bírtam letenni: Sebastian Fitzek - Ámokjáték. Hihetetlenül izgalmas és eseménydús. Imádtam! :)

2012. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nagy kedvenc sorrendben:

Darren Shan:Démonvilág sorozat

Rick Riordan: Percy Jackson sorozat

Darren Shan:Vámpírkönyvek

J.K.Rowling: Harry Potter sorozat

Ezeket azért szeretem, mert másféle világban játszódnak. A fantasy kategória jó, mert ha elkezded olvasni ás belemerülsz, hirtelen eltűnnek a saját problémáid, egy másik világban lehetsz.

A baj az, hogy próbálkozom az olvasással ezek a könyvek után, de egyik könyv sem foglal le annyira, mint a fönt felsoroltak. Valahogy, egyik sem elég jó, szóval, mindig visszatérek ezekhez:)

2012. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

H.P Lovecraft. Iszonyat király :D

Jelenleg a nyolcadik utast olvasom, tetszett a film,kiváncsi vagyok,hogy írják le :D

2012. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!