Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szted hülye vagyok hogy nem...

Szted hülye vagyok hogy nem védem jelszóval a wifimet?

Figyelt kérdés
A lépcsôházba csak olyanok laknak akikbek vagy van nete vagy idôsebbek nem neteznek. Én meg amúgy sem tudom hogy kell beállítani a jelszót így szabadon hagytam. Ha észreveszem, hogy nagyon belassul akkor maj kezdek vele valamit de addig nem zavar ha esetleg más is használja. De ugye nekem abból bajom nem lehet, hogy más is használja. Mármint a dolgainmhoz nem férhet hozzá?

2012. dec. 9. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Dolgaidhoz nem fér, de viszont komoly problémád is lehet belőle... Mi van ha valaki illegális dologra használja fel a neted? Azt mikor visszanézi a rendőrség csak azt fogja látni hogy a te internetedről történt a bűncselekmény, és téged vesznek elő
2012. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ilyenre nem gondoltam... bár az urcáról nem elérhetô így max a lépcsôházba jöhetnek fel de csak nem itt fognak olyan dolgokat csinálni... és erre is csekély az esély
2012. dec. 9. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Te tudod..
2012. dec. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hülye vagy. :)

Én nem érezném jól magam, ha lehetősége lenne bárkinek az én internetkapcsolatomat használnia. Az én IP címmel csak ne baromkodjon senki!

2012. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felelőtlen. Alap felhasználó nem fér az adataidhoz, de egy komolyabb szaki elől egy elég erős akadály hárul el azzal, hogy nem jelszavazod le.

Olvass utána a kézikönyvben, hogy hogy kell lejelszavazni! 10 percnél nem tarthat tovább.

2012. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az első válaszoló is pontosan leírta az okoskodásodból eredő problémát...


már egy pár ajtót benyomtak, mert más használta a wifit...de amíg megmagyarázza..


próbáld ki...

2012. dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!