Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook adatlap blokkolás...

Noemilln kérdése:

Facebook adatlap blokkolás után feloldom a blokkolást, ezt követően a másik fél deaktiválja a saját adatlapját egy hétre, utána újraaktiválást követően nem láthatom az ő adatlapját, ő viszont láthat engem! Meddig nem fogom látni őt?

Figyelt kérdés
Hiába jelöl be újra és újra, hiába küld üzenetet, megkapom, de nem tudok válaszolni! Nem látom az adatlapját, nem kapok arról értesítést, hogy bejelöl.... meddig fog ez az időszak tartani? Már lassan két hete, hogy újraaktiválta az adatlapját. Mindenki más láthatja őt, csak én nem! És ő sem tiltott le engem, én sem tiltottam le őt! Van ötletetek, hogy ilyen esetben mi a teendő?

#Facebook #adatlap blokkolása #adatlap deaktiválása
2012. dec. 11. 18:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!