Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor szünik meg az msn?...

Mikor szünik meg az msn? Milyen módon?

Figyelt kérdés

Ezt kifejtem:

Szóval olyan lesz, hogy megnyitom az msn-t és rá kattintok a "bejelentkezés"re és nem fog tudni belépni?


Vagy csak nem fogják fejleszteni többé de attól be lehet lépni?



2012. dec. 12. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem fog bejelentkezni állítólag.

Skypen betudsz lépni msn címmel (Trillian is ott van,azzal is lehet msn és skype címmel is belépni ha skype nem jönne be),csak a windows live messenger progival nem lehet majd.

2012. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És,hogy mikor szűnik meg nem tudom pontosan már.Jövő év elejét írták,kiderül.
2012. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Márciusban fogják lekapcsolni. Beleolvad a skype-ba. És nem, Trillian-nal és más alternatív MSN klienssel sem fogsz tudni belépni, mert magát a szolgáltatást kapcsolják le, tehát a szervereket is.
2012. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom ti hogy vagytok vele de én megyek a facebookra ezek után...

Utálom a facebookot de jobban utálnám ha a Microsoftnak kéne "engedelmeskednem"


Én régen is a skype-t maximum "hívásra" használtam mivel jobb volt a call része mint msnen irkálásra feles

2012. dec. 12. 23:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Részemről nagyon nem kedveltem soha az MSN-t, de írkálásra jobb volt, mint a Skype (persze aMSN-nel és nem az M$ programjával), a Skype meg jobb volt beszélgetni.

Sajnos azt is M$ vette ugye meg... de nincs jó alternatívája így MSN után maradok Skype-on. Facebook kell a francnak!

2012. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!