Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megpróbáltam seedelni amit le...

Megpróbáltam seedelni amit le töltöttem az nCoreról. Igen rá mentem hogy file utána ki választottam a letöltött pl programot. /többi lent/?

Figyelt kérdés
De nem találom a . Torrent-es fájlomat a gépen. (windows 7 ultimate) és elsőnek az asztalra mentem és mentettem. El indítottam de ujra el kezdett százalékon fel menni. Ki irta mellete hogy sorbaálás, akkor most mivan?Help!
2012. dec. 14. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Seedeléskor benne kell lennie a kliensben a torrentnek, mivel a befejezett letöltést folytatod. Hogyhogy nincs ott? Annyit kellene csak csinálni hogy nem stoppolod le, és akkor fut tovább a seed (megosztás). Nem is ajánlott hogy kitöröld, csak ha már nem akarod folytatni a seedet vagy nincs is meg a gépen a tartalom.


Ha újra hozzáadod a torrentet, és valamiért még sincs bent a kliensben, akkor hozzáadáskor ki lehet választani a letöltés helyét. Ez a célmappa már létezik, és benne a letöltött fájlok is. Csak ki kell választani, és a kliens ellenőrzés után folytatja a seedet. A leírtak alapján nálad ez megtörtént.


Marad a sorbanállás helyzete: a kliens beállításai alapból olyanok, hogy egyszerre csak kevés torrent futhat. A beállítások/várósor menüben tudod megemelni ezt a minimum mennyiséget. Fontos hogy ne legyen sorban álló torrent, mivel azt nem seedeled és letöltés után egyből megáll mintha kiléptél volna. Az oldalak pedig büntetik a hit'n'runt. nC esetén az történik, hogy a várósorban lévő torrentet nem seedeled, így nem telik le a visszaosztáshoz szükséges 48 órából semmi. Ha hónap végén sem teljesül a 48 óra (az 1.0 arány sem tud seed hiányában), akkor korlátoznak majd később kitiltanak. Emiatt fontos, hogy az egyszerre futtatható torrentek száma nagyra legyen állítva.

2012. dec. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!