Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google Chrom megnyitásakor...

Annamari16 kérdése:

A Google Chrom megnyitásakor miért jelenik meg két böngésző ablak? Minden alkalommal, tehát nem félre nyomtam! Köszönöm, ha valaki tud érdemben segíteni!

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ablak vagy fül? mert nem mindegy hogy felül két fül jelenik meg vagy mint ha meglenne nyitva a böngésző meg pl egy mappa... ha két ablak nyitódik mint ha a böngésző meg egy mappa lenne megnyitva akkor nem tudom mibaja van de ha egy ablakban két fül nyitódik meg mint pl nálam hogy úgy van beállítva hogy mikor megnyitom megnyitja a google-t meg a facebookot...de ezt egy ablakban de két fülön.. ha ez van akkor valaki elállított illetve hozzáadott +egy lapot a kezdőoldalakhoz...
2012. dec. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de nézd meg hogy a beállításokban az induláskor részben mi van ezen 3 közül kijelölve:


Induláskor:


Új lap oldal megynitása


Folytatás ott ahol abbahagytam


Adott oldalak megnyitása és itt közvetlen van egy kék szöveg amire ha rámész beállíthatod hogy miket nyisson meg

2012. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Az indítás, adott oldalnál kétszer volt beállítva a kezdőlapom, ezért két fület nyitott meg. :)
2012. dec. 16. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!