Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak engem boldogít az Invitel...

Csak engem boldogít az Invitel adsl-net vagy másnak sem zökkenőmentes?

Figyelt kérdés
Reggel óta van hogy elmegy a net aztán 10-15 perc múlva meg vissza jön. Más tapasztalt ilyet?
2012. dec. 16. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek Invitel van. Neki működik.
2012. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha még mindig fennáll a probléma kérlek küldd el panaszod az Invitel ügyfélkapu alkalmazásán keresztül amit a Facebook Invitel oldalán találhatsz meg, vagy hívd az Ügyfélszolgálatot a vezetékes telefonról ingyenesen hívható 1443-as telefonszámon.

2012. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy hívd fel a hibabejelentőt... nekem is szokott szenvedni igaz egy évben talán egyszer ha bajvan... de felhivom őket és kijavítják... legutóbb talán másfél hónapja... szaggatott a net... felhivtam őket aztmondták kössem ki a routert és ha úgysem jó hivjam vissza őket és adtak egy hibakódot és hogy hivatkozzak arra... kikőtöttem a routert... csak szaggatott... visszahívtam őket... tán 10 perc sem telt el és eltünt a szaggatás...
2012. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Magától helyre jött szerencsére rövid időn belül.
2012. dec. 30. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!