Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil internetem van a COM...

Mobil internetem van a COM 1-es portra van csatlakoztatva. A gépemen nincs COM 2-es port. A COm 2-es portra csatlakoztatva gyorsabb lenne a sebesség. Hogyan tudnák COM 2-es portot létesíteni a gépemen?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 14:44
 1/3 Komplikato ***** válasza:

A kérdés elég értelmetlen, a COM1, COM2, stb. az vagy soros vagy párhuzamos portokhoz tartozik. Létezik még USB esetén virtuális COM portként, amit max. nyomtatóhoz és scannerhez használnak és USB/LPT átalakítónál.

Mobil internet meg ha jól sejtem USB-s, nem hiszem van soros vagy párhuzamos portos belőle ... amennyiben tévednék, az USB eszközöknél nem lehet sebesség különbség.

2012. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

COM2-es port már vagy egy évtizede nincs a gépeken, ráadásul sebességileg mindegyik ugyanolyan lenne.

+ a mobil net nem hinném, hogy valódi COM portra csatlakozna.

2012. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem USB 1.0-ról és 2.0-áról beszél
2012. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!