Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link WR340GD wifi-s routere...

TP-Link WR340GD wifi-s routerem van asztali gépre kötve, a viszont a másik gépem egy laptop nem látja a wifi jelet csak kábellel tud netre csatlakozni. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2012. dec. 19. 03:22
 1/5 anonim ***** válasza:

" Mi lehet a gond? "

2 lehet :

-vagy a routered nincs jól beállítva,

-vagy a laptopodon nincs rendes wifi,

de abból amit eddig leírtál,többet nem lehet mondani,mert kevés az infó,

2012. dec. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Okostelefonok rögtön tudnak wifire csatlakozni. Az oprendszert tegnap telepítettem újra, (előtte is Win7 volt rajta) akkor talált wifi-t, úgyhogy szerintem van a laptopba rendes wifi.
2012. dec. 19. 05:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Wifi driver-t feltelepítetted?

Laptopon a wifi be van kapcsolva?

Csak a te wifidet nem látja, vagy más wifi hálózatot sem?

2012. dec. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gépet nem én telepítettem újra, szóval lehet hogy aki csinálta nem tette fel a wifi driverét. Majd megpróbálom. Más wifi hálózatot nem próbáltam.
2012. dec. 19. 14:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Feltettem a wifi driverét, most már látja a hálózatokat, köztük az enyémet is, viszont amikor beírom a routerem kulcsát, akkor sem csatlakozik.
2012. dec. 19. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!