Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet atallitani a...

Hogyan lehet atallitani a kort facebook-on?

Figyelt kérdés
Rosszul van beallitani a szuletesi datum es nem tudom hogy hogy kell beallitani.

2012. dec. 19. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:

nm lehet a születési dátumot módosítani, ha nem akarod, hogy kitiltsanak!

(ugyanis úgy veszik, hogy szándékosan /hogy miért azt ne feszegessük!/ rossz adatot adtál meg és ez kizáró ok a felhasználók közül!)

2012. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Én egy város nevét írtam be rosszul... Hogy lehetne kijavítani? Bocs, kérdező, de űgy látszik, egy cipőben járunk...
2012. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semi gond en mar rajottem hogy hogy lehet atvaltani es sikerult.1 valaszolo nem volt igazad :)
2012. dec. 20. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy sikerült... Lennél olyan kedvesm és elárulnád nekem is, hogy hogyan?
2012. dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszi.

Egyszeru:felmesz a facebook-odra rakattintassz a keped melett levo nevedre, miutan bejott, pont a keped alatt lessz egy negyzet.Arra rakattolsz es ott vannak beallitasok.

Nekem igy sikerult.

2012. dec. 21. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm, máris "megyek"!

Ámbár egyszer már megpróbáltam, el is fogadta, csak éppen maradt minden a régiben... De most űjra rákattintok, hátha...

2012. dec. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Re'melem sikerulni fog :)
2012. dec. 22. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!