Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy a fenébe lehet letiltani...

Hogy a fenébe lehet letiltani a felugró reklámokat?

Figyelt kérdés

Biztos véletlenül rákattintottam valamire, mert mostanában a jobb oldali és az alsó sávban folyton felugrik reklám! De már hihetetlenül idegesít!! Pedig nem is töltöttem le semmilyen vírusos cuccot, nem mintha olyan nagy letöltős lennék... hogyan tudnám megcsinálni, hogy ne ugráljanak fel folyton ezek a hülye reklámok??

Előre is köszi a segítséget.


2012. dec. 21. 23:07
1 2
 1/11 Egerecske ***** válasza:
2012. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Egerecske ***** válasza:
2012. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Egerecske ***** válasza:
Nem tudom hogy melyik böngészőt használod, de gondolom kettő közül valamelyiket.
2012. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mind a két böngészőben le lehet tiltani a Beállításokban.

Chrome: Beállítások, Speciális beállítások, Tartalombeállítások, itt Előreugró ablakok tiltása.

2012. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Előző leírt mindent. Még annyit tennék hozzá, hogy az a kék e betű az nem böngésző, hanem egy rakás gőzölgő trágyakupac. Szóval, kedves kérdező, ha eddig netán azt használtad, akkor sürgősen tölts le egy épkézláb böngészőt:


[link]


[link]

2012. dec. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

adblock plus tényleg nagyon jó

régen nem szerettem, de most már magától szinte minden új ablakban megnyíló reklámot blokkol

2012. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Adblock Plus automatikusan frissiti is magát. Chrome webáruházban több változata is letölthető.

Letöltés után be kell állítani a külső szűrőket (német, román, ukrán, hufilter a magyar).

2012. dec. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem Chrome van és minden kék betüs.Nem tok Routherbe bejelentkezni és most nincsen a telomon nett. Mit tegyek?
2014. szept. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem nincs olyan, hogy tartalombeállítások.
2015. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Megvan a tartalombeállítások. beállítottam, de még így is felugranak a reklámok.:(
2015. márc. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!