Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol és hogyan érdemes .hu-s...

Hol és hogyan érdemes .hu-s honlapot beregisztrálni?

Figyelt kérdés

Van egy uw-s honlapom, összesen 3 MB-on elfér.

Ezt szeretném átvinni az uw-ről saját domainre.

Mire kell odafigyelni? Mi az, ami alapján el kell ezt dönteni? Mennyibe szokott kerülni az egy éves regisztráció?

Semmit nem tudok róla, bármilyen info jól jönne.



2012. dec. 26. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen domain nevet regisztráló cégnél. Keress rá, hasonlítsd össze az árakat. Csomagban érdemes venni, domain+tárhely. Nekem a web-server nevű cégnél van két .hu domainom, mindkettőhöz 1-1 GB-os tárhely és ez kerül évente 8-10.000-be, most nem emlékszem pontosan, olyan ritkán kell fizetni :) De ennél biztosan van lényegesen olcsóbb.

Ezekhez jár alapból FTP elérés, webes filekezelő felület, statisztikák (bár én a google analytics-ot használom) stb...

2012. dec. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az, hogy nincs szükségem GigaByte-okra mennyire befolyásolja az árat? Most 3MB-os a honlap, 5-nél sosem lesz több. Aldomainek nem kellenek bele...
2012. dec. 26. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a weboldalad, de például a Dotroll-nál a domain név regisztrációhoz 50 MB statikus tárhelyet is adnak.

Valószínűleg vannak még ilyen cégek, akiki a domain mellé egy minimális tárhelyet is biztosítanak, körbe kell nézni a piacon.


[link]

2012. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!