Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Opera böngészőm miért fagy...

Az Opera böngészőm miért fagy le hosszú percekre?

Figyelt kérdés
Például akkor mikor facebook-on chatelek és mikor megjönne nekem az üzenet akkor fogja magát és lefagy.

2012. dec. 27. 23:57
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem ijet a legujab opera csinát és megfigyeltem h a feladat kezelöben a az opera valamien beépülö pluginja volt a ludas mindig 100százalékon ketyegtette a procit,mien operát használsz?
2012. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A 12.12-es verzióját.
2012. dec. 28. 11:15
 3/8 Argloss ***** válasza:
Bár nem operát használok, de böngésző nekem eddig még csak két okból fagyott le. Flash és Silverlight miatt. De többnyire inkább csak a flash player miatt. Frissítsd az adobe oldaláról.
2012. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szokta csinálni, de nálam 100%, hogy a kevés RAM miatt van. De az én gépemen a Chrome-nál és a Firefoxnál is gyorsabb az Opera, azért is váltottam rá. Lehet, nálad is ez a gond.


Mennyi memóriád van és milyen operációs rendszert használsz?


Másik, ahogy előttem is írták, a Flash. Egy igen irritáló dolog, hogy még mindig létezik. Mindegy, ez van. Jól megtudja fogni a gépet. De Facebooknál nem hinném, hogy ez lehet a probléma. Nem hiszem, hogy nagyon vannak rajta Flash tartalmak chatnél. Amúgy sok reklám Flash alapú, Adblock bővítménnyel tilthatóak oldalakról.

2012. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Windwos 7-et használok és 1 giga ram van a gépbe.
2012. dec. 30. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
használj 10es operát
2013. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1GB ram-al win7et alapbol sem remek használnék.

Amugy hiába legfrisebb flasht hasznàlja az ember,attól még ha akar lefagy a böngésző,sajnos.

2013. jan. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem 4GB DDR3-as RAM-ot, most lett igazából jó, előtte 2 GB DDR2 volt. mindkettő esetben 64 bites Win 7-et használtam. 1 GB RAM még a 32 bites Windows 7-nek is határ eset. XP-vel sokkal jobb lenne ilyen téren.
2013. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!