Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a vélemény, tapasztalat...

Mi a vélemény, tapasztalat ezekről az internetes munkákról ahol azt hirdetik hogy napi 2-3 óra otthoni munka és egy egész havi jövedelem sőt sokkal több pénz is jöhet egy hónapba?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 22:37
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:
ami a mesekönyben van írva azt is elhiszed? :) :)
2012. dec. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy hónapban mindenki egy havi jövedelmet keres :D Csak az a kérdés, hogy az pontosan mennyi pénzt jelent :D


Én olyan internetes munkát csinálok, amivel lehet pár 10 ezret keresni, de nagyon sok türelem kell hozzá, mert nem egyik napról a másikra fogod megkeresni pár órás munkával. Az elején semmit nem keresel hónapokig, csak gürcölsz a semmiért. Aztán pár hónap múlva már havi párezer forintot megkeresel, de csak kb. 1-1,5 év alatt jutsz el oda, hogy tízezrek jönnek belőle ugyanannyi időráfordítással. Akinek ehhez nincs türelme, annak nem ilyen munka való. Én az elejétől kezdve szerettem csinálni, meg időm is volt rá, szóval nem adtam fel, és ezt jól tettem.

2013. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na hát igen fontos az is, hogy szereti e az ember, máris több időt szán rá, és türelmesebb. Az a jó, hogy szereted, mert így tényleg könnyebb is csinálni.
2013. jan. 9. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!