Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs net a laptomomon?

Miért nincs net a laptomomon?

Figyelt kérdés
Hali! Lenovo G570-es laptop-om van, és megkíséreltem bluetooth-on keresztül átvinni rá az internetet a nagy gépről, egy BlueSoleil nevű programmal. Akkor nem sikerült, és inkább hagytam is az egészet, ám azóta már akkor sincs rajta net ha a normál ethernet kábelt dugom bele, előtte pedig semmi baja nem volt. Prókálkoztam Windows 7-újratelepítéssel, de a problémám még mindig fennáll :S

2012. dec. 29. 15:14
 1/2 Emberek ***** válasza:
lehet egy ethernet vezérlő kellene neki, bár a win7 be szokta állítani a netet magának (szerencsére). azért próba szerencse tedd fel azt megér egy próbát!
2012. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lekel tölteni amegfelelö drivert megnézed sajátgép jobb klikk tulajdonságok eszközkezelö és ott felkiáltó jel lesz ami nem jó ethernet contorrel vagy valami ilyesmi lesz aztán megekresed netet drivert letöltöd felrakod és csá
2012. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!