Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megakadályozni...

Hogyan tudom megakadályozni azt, hogy ha számítógépről lépek be közösségi oldalra, arról a mobilra ne menjen értesítés, hogy XY város környékéről jelentkeztem be felhasználóként? (Példa lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem örülök,hogy ezt kell tennem,de sajnos le akarom ellenőrizni barátom közösségi oldalának fiókját(fb.)és g-mailjét.Ez legyen mellékes,hogy miért,a technikai kivitelezésben kérnék segítséget.


Szóval tudom a jelszavát,beléptem itthoni gépről,erre azonnal kapott értesítést a mobiljára,hogy belépve XY település környékéről...

Barátom kinevetett,elmondása szerint az IP-cím beazonosításával kijelzi a telója,melyik településről lépnek be számítógépről a fb.oldalára.


Kérdésem a következő,hogy tudnék trükközni,hogy ne jelezze ki neki?


Másik fontos kérdés,ez csak fb-re vonatkozik?

Mert a g-mailjét is szeretném megnézni.Illetve nem tudom,hogy a g-mail-es belépéskor is kap-e értesítést?

Mert azzal is megelégednék,ha a g-mailjét tudnám ellenőrizni.Mert ugye oda kap értesítést fb-ről.


Elmondása szerint ha a wifi nincs bekapcsolva a telóján,akkor nem kap értesítést.

(Nem tudok közbenjárni,hogy ne legyen kikapcsolva a wifi,nem egy településen lakunk.)


Előre is köszönöm!



2012. dec. 29. 22:08
 1/2 A kérdező kommentje:
*elírtam...hogy ne legyen bekapcsolva a wifi...
2012. dec. 29. 22:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a gmailbe lépsz be, arról nem kap értesítést. Csak arra figyelj, hogy olvasatlan levelet ne nyiss meg, mert akkor az is olvasott lesz, és azt észreveszi, mert másképp jeleníti meg a gmail. És olvasgatás után mindig csekkolj ki belőle. Ja, és arra sem árt ügyelni, hogy nehogy egy időben lépjél be vele! Válassz olyan időpontot, amikor dolgozik, vagy ha tanul, óra közben van :) Sajnos jobb ötletem nincs.. A fb-ot inkább hagyd!
2013. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!