Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtube és socialblade-es...

A youtube és socialblade-es partnerségen kívül milyen internetes pénzkeresési lehetőségeket ismertek?

Figyelt kérdés
És mit gondoltok az internetes pénzkeresésről?Meglehet élni ebből ( hogyha van ilyen )? Illetve mennyi idő befektetésből lehet jelentős jövedelmet szerezni törvényes úton az interneten?

2012. dec. 30. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia meglehet élni... De kb 100 000 aktiv felhasznalod legyen. 25000 emberrel nagyon kevesket kerestem...
2013. jan. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ref nélkül is küldhetnéd :) Mivel te nem kattintanál az én ref linkemre, ezért énsem fogok :D
2013. febr. 3. 13:49
 3/5 anonim válasza:
Mi baj a reffel? Nehogy már a másiknak is haszna legyen belőle?...
2013. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha azzal regisztrálok, akkor abból csak neki lesz haszna és nekem nem :) Szóval a "másnak is" megfogalmazáson pontosíthatnál egy kicsit vagy gondolkodhatnál.
2013. febr. 9. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:

A [link] is lehet youtubeon pénzt keresni, meg ha valami nagyobb látogatottságú videód lesz (1-200.000 pl) akkor akár megkereshetnek téged egyéni cégek is (bár szerintem ez inkább milliós nézettségtől kezdődik) hogy felajánljanak némi pénzt, ha hirdeted őket. Meg kereshetsz magadnak partnereket pl: ha minecraftos videós vagy, akkor megegyezés alapján partnerek lehettek egymással pl: only-craft.hu (Nem pénzről van szó feltétlenül, hanem vip jogokról stb) Ráadásul általuk is növelheted a nézettségedet. (de ez csak akkor ha minecraftos vagy)

Youtubeon még lehetőség van arra is, hogy ha a google hirdetés rendszerét használod, akkor a kattintásokért kapsz némi pénzt (5-20 ft/kattintás)

Ez az adsense, ami csak a kattintások után fizet, a látogatókért nem. Egyébként lehet még ilyen weblapokkal mint az adf.ly.

Én ennyit ismerek. Meeg... A weboldalban vannak még lehetőségek, de ahhoz vagy kell egy egyedi ötlet, tökéletes megvalósítással, vagy egy nem egyedi ötlet, de akkor a legjobb ami a piacon megtalálható. (pl: hírportálat akarsz létrehozni "remek, legyél jobb mint az origo") Remélem érted. Ez nagyobb meló talán mint a youtube-bal való pénzkeresés. Mondjuk ez inkább attól függ hogy melyiket csinálod jobban :)

(Személy szerint én a helyedben, ha lenne egy olyan eszközöm, mellyel képes lennék videókat felvenni, a youtubeot választanám. Sokkal változatosabb ez a munka, ráadásul könnyen megismerkedhetsz abszolút jó arcokkal, akik akár segíthetnek is a szereplésükkel, videókkal, reklámmal a csatornádon, rajtad, magán életeden, és a pénzeden is.) Ja és bocsi hogy nem teljesen a kérdésedre válaszoltam. ;D

2013. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!