Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itthon, olyan pénzkeresési...

Van itthon, olyan pénzkeresési lehetőség valamilyen internetes munkával, ami jó, vagy éppen fizet is?

Figyelt kérdés
zeekrewards, pandastart.. ezeken kívül.

2012. okt. 11. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
weblapkészítés
2012. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mivel a keresőszókba oda írtad, hogy MLM ebből gondolom, hogy ilyet keresel. A zeek meg a többi ilyen azok nem MLM-ek. Ezt nem árt tisztázni.

Minden piramisjáték fizet egy ideig. Pontosabban amíg össze nem omlik, vagyis amíg ki nem derül, hogy csalás.

Neten nem nagyon fogsz találni MLM-et csak piramisjátékokat. Talán van egy kettő ami nem az.


A pandastartot is megnéztem (én ami ingyenes azt meg szoktam nézni, pénzzért sehová sem regisztrálok), azt nem tudom hová tenni. Ahhoz, hogy nagyobb bevétele legyen valakinek abba rohadt sok munkát kell beletenni. Ez a semmire fizet meg eléggé érdekes. A reg ingyenes veszíteni nem lehet vele. Én tettem egy próbát és a visszaigazoló emailt még mindig nem kaptam meg. Ez azért sokat elmond az oldal megbízhatóságáról.

Ahogy az is, hogy semmilyen biztonsági protokolt nem használ a regisztrációhoz, vagyis titkosítatlanul megy az adatfolyam.

Sok energiát nem tennék bele, részemről ennyi bőven elég volt belőle.

2012. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Komplikato ***** válasza:

Zeek most nem egy fejőstehén, mert ugye zárolták az oldalt, a pénzeiket, meg a vezetőséget. :D

Szerencsére éppen gondolkodtam beleugorjak mikor ez történt.

Szerintem internetes meló LÉNYEGE, hogy BÁRHONNAN szerezhetsz ilyen munkát, már ha bírsz más nyelveket és van valami önbizalmad és szakmai tapasztalatod. Programozás, webfejlesztés, 3D grafika vagy akár mérnöki tervezés is lehet ilyen és ott nem filléreket fizetnek ám. Van aki messzi ország vizuális effektjeihez gyártja le a saját részét, de itthonról.

2012. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, a pandánál az email néha kimegy, de még kisebb bajok vannak vele egyenlőre!

"Van aki messzi ország vizuális effektjeihez gyártja le a saját részét, de itthonról."

Milyen saját részét? :D

2012. okt. 11. 18:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Az email még mindig nem jött meg. Erről ennyit.

Tudsz mutatni pandas oldalt?

Állítólag már a google is letiltotta a reklámjait az oldalon.

2012. okt. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Komplikato ***** válasza:

"Milyen saját részét? :D"

Mit tudom én, 3D modelleket legyártja, vagy pont textúrát, stb.

2012. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen lehetőség, bár az szubjektív, hogy kinek mit jelent a jó :) Nem álmaid munkájáról van szó, hogy ülsz a homokos tengerparton, napozol és közben jön a pénz, hanem elég sokat kell melózni érte, de ha kitartóan csinálod és nem adod fel, eljuthatsz több mint havi 200-300 dolláros keresetig. Mondjuk vannak extrém esetek, akik kb. 1000-2000 dollárt is keresnek, de ezek már ilyen túlbuzgó amerikaiak, akik egész nap a gép előtt ülnek és ráadásul egy csomó pénzt be is fektettek, én egyszerű halandóként arra a szintre nem hiszem, hogy valaha el fogok jutni :D Ha érdekel, írj!
2012. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kornytech válasza:

Szia, találsz jó néhányat a [link] oldalon, itt vannak ingyenesek is, ilyenek például a partnerprogramok, és vannak fizetős MLM-ek. Ezek közül a legolcsóbb termékes 5000Ft-ért, amelyik támogatja az internetes munkát, de valódi kézzel fogható termékei vannak. Itt van egy videó is arról, hogyan különböztesd meg az MLM-et a pilótajátékoktól. Erre nagyon oda kell figyelni szerintem.

Emellett az egyik klasszikus ingyenes pénzkereseti módszer a kattintás alapú reklámok kihelyezése blogba, weboldalra. Erről itt találsz egy részletes cikket:

[link]

2012. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező, a nyitó kérdésedre a válaszom az, hogy NINCS.

Sajnos bárki, bármit is mond ez az igazság.


Üdv

bobebaba

2012. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jah mikor elértem a kifizetedő összegt azaz 2000$ akkor persze soha nem lett belőle semmi!Egyszerűen nem működött a kifizető gomb!Fuck internet meló!
2012. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!