Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG mi a gond a tabletemm...

SEGÍTSÉG mi a gond a tabletemmel? Wifi probléma

Figyelt kérdés
Esetleg valaki tudna nekem abban segíteni, hogy miért ír ki a tabletem a MAC címéhez 00:00:00:00:00:00-at? Van valami lehetőség vagy program akármi hogy ezt beállítsam , vagy megtudjam hogy mi a címem? Az IP címhez is 0.0.0.-ír ki. Segítsetek léci nagyon fontos. Előre is köszi a válaszokat.

2013. jan. 1. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Korábban működött?

Van egyáltalán wifi benne?

2013. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wifi van benne müködik amúgy, csak ha olyan hálozathoz akarok csatlakozni ahol meg kell adnom a mac és ip címemet aoda nem tudok.
2013. jan. 2. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Elér érdekes a 00:00:... MAC cím, azt elvileg az Androidnak kéne tudnia és semmiképpen sem neked kellene megadni. A meglépő hálózatok látja? Más hálózathoz tudtál már vele csatlakozni?
2013. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom , hogy az andoidnak kéne adni. Pont ez a bökkenő , hogy a beálításokban ezt írja ki. Egy olyan hálozatra szeretnék csatlakozni amihez kell a mac szíme a rendszergazdának mert csak úgy tudja engedélyezni , hogy csatlakozhassak a hálozatára. Ez a probléma ezért lenne fontos , hogy kiderítsem valahogy hogy mi a valos mac illetve ip címe.
2013. jan. 3. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!