Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook szórakozik vagy ő...

A facebook szórakozik vagy ő nem akar velem beszélni?

Figyelt kérdés

Időnként megjelenik a zöld karika hogy fent van, de ha megnyitom a chatablakot abban a pillanatban eltűnik, sőt ha az oldalra ráfrissítek akkor is eltűnik. Kérdésem hogy az illető nem akar velem beszélni vagy a facebook szórakozik?

Légyszi komoly válaszokat írjatok, mert fontos lenne!



2013. jan. 1. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a facebook, mert megnyitáskor még a személy nem lát semmit. Persze nem tudom, hogy előtte mennyit beszéltetek, meg ilyenek...
2013. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha komoly válaszra vársz,hívd Zuckerberget
2013. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig úgy vettem észre hogy bejövök neki bár nem sokat beszéltünk. Most üzenetben megkérdeztem tőle hogy milyen volt a szilveszter de nem válaszol, viszont állítólag most is fönt van.
2013. jan. 1. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt olyan, hogy valakinél ott a zöld teli karika. Vagy a nete akadozik( kicsi az esélye) vagy föl-föl néz, és ez véletlen, hogy pont amikor rányomsz, akkor megy le.
2013. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és az üzenetet se látta, legalábbis nincs kiírva
2013. jan. 1. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem a facebook fejlesztői hogy képzelik, hogy kifejlesztettek egy ilyen funkciót... az én dolgom, hogy láttam vagy sem.
2013. jan. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem kémkedni akarok utána csak beszélgetni szeretnék vele, de valószínűleg az oldallal van a gond, mert az nem létezik hogy valaki fél háromtól este negyed nyolcig folyamatosan fent legyen úgy, hogy az üzeneteit se nézze meg közben. Köszi a válaszokat és mennek a zöld kezecskék!
2013. jan. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!