Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

Én 20 éves csaj vagyok és msn-en megismerkedtem egy helyes fiúval kb. 1 hónapja. azóta időnként levelezünk és képet is váltottunk és tetszett is a fiú (ő 22 éves). Mondta ő is hogy érdeklem, de írogatunk egymásnak és ennyi. Múltkor kérdezte tőlem, hogy nem hívom meg őt egy randira egy sütire vagy egy gyrosra? (ez lenne az első talink). Nekem ez furcsa volt, hogy ő hívatja meg magát velem? Még nem reagáltam erre.

Szerintetek ez normális???


2009. szept. 29. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem, hogy a pasi hivatja meg magát az első radnira. Ez azt jelenti számomra, hogy inkább mást szeretne csak nem akarja nyiltan a tudomásodra hozzni.
2009. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mit szeretne,????? szerintetek?

segítsetek, légyszii!

2009. szept. 29. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd meg. :-)
2009. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menjetek el moziba... vagy akár gyros-t enni szerintem bejőssz neki.
2009. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

meghivatja magát? ez egy kőbunkó! ha fasza gyerek lenne, ő hívna el moziba, sétálni, bármit


szerintem ne foglalkozz vele, végén még te fogod eltartani..az eszem megáll :DD

2009. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legyél te a domináns :p ő ezzel akar neked dominálni hogy utasítgat hogy hívd meg
2009. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem ez gyanús.....

én nem hívnám meg a helyedben.

2009. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!