Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Béna kérdés, de facebookon...

Béna kérdés, de facebookon hogyan lehetséges kedvelős oldalt létrehozni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy pl. egy rajongói oldal.

Nagyon érdekelne, előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 1. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Persze hogy létrehozhatsz, de mint Adminisztrátornak figyelmeztetnem kell hogy az oldal legyen normális, szabályoknak megfelelő.

Ez tényleg hülye kérdés amúgy, mert annyira meg lett könnyítve az egész, hogy ha rámész az oldal létrehozására akkor megjelennek a kategóriák.

Direkt lett így megtervezve, de ezek szerint megy még egy javaslat az oldal butítására.

2013. jan. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, de hol van olyan, hogy 'oldal létrehozása'? Ilyet a regisztrációnál lehet találni vagy a saját profilomon? Nem vagyok nagy facebook-os, nem használom gyakran az oldalt és nem is szeretem, biztos nagyon egyszerű, de csak azután ha tudom, hol találok ilyet!
2013. jan. 5. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]

2013. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kell még útbaigazítás, akkor nyugodtan kérdezz.
2013. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!