Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonszolgáltatóknál mi ez...

Telefonszolgáltatóknál mi ez a bűvös 32 kbps? Szándékos?

Figyelt kérdés
Szándékosan csak ennyit adnak miután lejár a 100 MB hogy nehogy kiszorítsa őket a skype és a viber?
2013. jan. 3. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szándékos, mivel ez van a szerződésedben, amit Te kötöttél velük. Ha drágább az előfizetésed, akkor nem csak 100 mb ot kapsz.

Te sem vagy egy Einstein...

2013. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mobilnetet azért korlátozzák hogy nehogy nagyon beinduljál a letöltésekkel ezzel leterhelve a hálózatot.
2013. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én egyszerűen Andor vagyok! : )

Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ha 100 MB-osat fizetek elő, akkor miért 100MB-ot kapok!!

Hanem miután lejár a 100MB és lekorlátoz 32 kbps-ra akkor ezt a sebességet szándékosan választották meg ennyinek?

32 kbps-al akadozva lehet beszélni viberen, ha viszont 60 kbps lenne akkor tökéletesen menne!

Várható esetleg a közeljövőben hogy feljebb emelik ezt a korlátot legalább 60kbps körüli értékre?

2013. jan. 3. 14:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 2. ! : )
2013. jan. 3. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A cél az, hogy ha valamit nagyon akarsz utána a neten, mert az okostelóknak azért szükségük van rá, akkor az működjön. Szinkronizálás és tsai. De az internet nem fog jól működni, valóban ha többet akarsz netezni (akármilyen irányban), akkor fizess elő nagyobb csomagra. A vodafone-nál pl az alap 100MB-os csomagban ráadásul tiltva is van a Skype, Viber meg a többi voip forgalom.
2013. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!