Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan lehet...

Facebookon hogyan lehet megnézni az első üzeneteket amit kaptam egy személytől?

Figyelt kérdés
Tehát amikor bemegyek az üzenetekbe, kiválasztom az illetővel való beszélgetést, és nem görgethetem folyton felfelé mert már nagyon sokat beszéltünk azóta. Nincs valami betűkombináció vagy valami amivel az elejére ugrik a beszélgetésnek?

2013. jan. 5. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nincs
2013. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
billenytű kombináció
2013. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Neuhauser László ***** válasza:

m.facebook.com - nál egyszerű a dolog, és PC - n is megy


Egyszer rányomod, hogy korábbi üzenetek (a láncon belül)


Aztán fent a címsorban a "START=xxx" feliratot egyszerűebn átírod: "START=1" - re, majd mindig az "újabb üzenetek" - re kattintva, hetesével tudod nézni az üzeneteket

2013. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"Egyszer rányomod, hogy korábbi üzenetek (a láncon belül)." Ne haragudj, de ezt nem igazán értem.
2013. jan. 5. 22:04
 5/9 Neuhauser László ***** válasza:

m.facebook.com


Üzenetek


[annak a neve, akiét meg akarod nézni]


"Régebbi üzenetek megtekintése"


Eztán egy ilyesmit fogsz kapni:


[link]


Ebben a "START=[szám] - ot átírod "start=1" - re


Ezután egyszerre 7 üzenetet tudsz nézni, és az

"Újabb üzenetek megtekintése" - re kattintva haladhatsz előre (hetesével)


Ha több üzenettel akarsz előre lépni, akkor a "start=SZÁM" helyére bármennyit beírhatsz.

2013. jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Neuhauser László ***** válasza:

Bocsi, ilyet fogsz kapni (az előbb lerövidítette, mert hivatkozás volt)


m.facebook.com/messages/read/?deleteselected=0&forward=0&start=1&page_size=7&tids=ae1b57f16a284eb996c0c89017f91e7f&sk=inbox&tid=ae1b57f16a284eb996c0c89017f91e7f&see_older=1&refid=12

2013. jan. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. jan. 6. 10:45
 8/9 anonim válasza:
És esetleg nem tudjátok mekkora a max szám amit a start= után lehet írni? mert beírtam 200000-at de annyit már nem adott ki, pedig annál még több üzenetem van. Kiírta hogy váratlan hiba történt.
2014. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Jobb felsö sarok, i betü, kereses a beszelgetesbe, beirod h elsö, vagy szia.attol függ milyen szavakkal kezdtetek a beszelgetest. Lefele görgeted, es a datumot nezed. Es ott vannak h miket irtatok egymasnak.


Remelem segitettem. Most nezem vissza en is😊. A tavalyit.(azota mar menyasszonyom)

2019. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!