Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randinak jó lesz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak jó lesz ez a hely? Részletek lent, főleg lányok: ha van jobb tippetek, várom, és normális üzeneteket

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves vagyok és a hétvégén lesz az első randim egy lánnyal, ő 15 éves.több mint 1 hete ismerkedünk, beszélgetünk, és imádjuk egymást:), de sajnos randira még nem volt idő, de a hétvégén meglesz. a lány imádja a romantikát, ezért valami romantikus helyre szeretném elvinni. van a közelben egy pizzéria, gyertyafényes, és minden olyan benne amilyen kell, csak nem tudom első randinak jó hely-e? ez lenne a kérdésem, illetve ha van tippetek a helyet illetően, írhatjátok, köszi:)
2009. nov. 10. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:

én biztosan örülnék neki, ebből azt szűrném le, hogy komolyan gondolja a dolgot az illető férfiú.:)

16/L

2009. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
A Tesco a tuti!!
2009. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Végén tolhattok egy gazdaságos habcsókot!
2009. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Andrewka ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, nyugodtan tudtok beszélgetni


22/f

2009. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eggyik haverom elsőre a Penny-be vitte a csaját :D Az jobb ötlet golmi pizzéria helyett. :)
2009. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hmmm, én nem szeretek beszélgetés, ismerkedés közben enni, tele szájjal nyammogni. De jobb, mint a mozi, ahol csak ül a két ember és nem csinál semmit ;) Ha a csaj ilyen romantikus alkat, akkor jó, én nem vagyok az. Kövezzetek meg, de nekem egy kellemes séta is megtenné :D

21/L

2009. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát, ha engem vinnének ilyen helyre, én is örülnék neki. szerintem jó helyet választottál. am, bárhova is viszed, sok sikert. 15/L
2009. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) a tesco és a penny messze van :D és ha szakad az eső és 4-5 fok van a séta se kellemes, de össze lehet bújni valami fedett helyen, úgyhogy lehet h kipróbáljuk:) köszi a válaszokat, remélem jól sikerül:)
2009. nov. 11. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Énis a séta mellett lennék:)

De szakad az esső:Dmeg minden:Dviszont a csajok a hidegbe bujósak:)

tapasztalatxD

17/F Sok Sikert!

2009. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!