Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért megy el a T-home 5percen...

Miért megy el a T-home 5percenként?! Kecskeméten lakok, és az elmult pár napban folyton elmegy a net 1-2 percre, van hogy többre, de van mikor órákig full jó

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 00:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fel kell őket hívni, arra fele már elég régi a vonal, szólni kell nekik hogy vizsgálják át.
2013. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

de hát miből gondolod,hogy a thome netje a rossz ?

lehet a routered,géped is az okozó,

legelőször is le kéne próbálnod egy pl mobiltelóval,vagy egy kölcsön laptoppal,hogy tényleg elmegy e az a net,vagy csak te gondoltad,

addig amíg ezt nem deríted ki,addig nem kéne betámadnod a thomét,mert még kiröhögnek,

2013. jan. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A T-home híres a rossz hálózatairól.
2013. jan. 6. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg a routered, géped beállításait. Nekem 25 kilóméterre Kecskeméttől jó a netem, ugyanazon szolgáltatótól. Vannak néha hibák, de ha egyszer kapcsolódott, stabil.
2013. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Közben haladtam az ügyben. Amikor wifin szétdob a net, meg lemegy 0.5-1 megásra (speedtest szerint) laptopon kábellel összekötve fixen átjön a 25/15 ...


//A gépemben egy TP Link usb-s wifi van// azzal lehet baj?

2013. jan. 6. 20:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet az USB adapterrel a baj, szerintem túlmelegszik. Még mikor olyat használtam, ha a levegőben "lógott", jó volt, ha letettem és a és elég nagy adatforgalmat csináltam, volt mikor se előre-se hátra. Semmi nem jött át rajta még le nem hűlt. Mi az adapeter pontos típusa?
2013. jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem vele.
2013. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

TP-LINK TL-WN422G a pontos típusa.


Amikor leáll a net, vagy belassul nincs túlmelegedve egyáltalán

2013. jan. 7. 13:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez még egy régebbi modell, nem is csodálom, hiszen nem egy tökéletes darab.

Nekem N-es van és néha az is szétkapcsol vagy belassul, de akkor elég ha kihúzom és visszadugom.

Ez egy ilyen típushiba amelyik mindegyiknél megvan.

2013. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval ajánlod hogy vegyek egy új USB-s Wifi adaptert?? tudnál ajánlani olyat amely megfizethető és jólmüködik?
2013. jan. 7. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!