Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kémkedik a microsoft?

Kémkedik a microsoft?

Figyelt kérdés

peerblock nevű programot használok ami kiszűri a nemkivánatos ip-ket. és nemrég elkezdett microsofttól származó ipket tiltani, rengeteget. 1 perc alatt van hogy 200 tiltás. egy kép:


[link]


a microsoft kémkedik? belépne a gépemre és megnézné mi van rajt ha nem tiltaná le? frissítés letiltva, nem vagyok benne programban, és nincs windows lives programom,


arra gondoltam hogy a windowsban egy beépített kémprogram van ami a microsoftnak jelent. de most hogy betiltottam próbálkoznak különféle ip/port kombóval



2013. jan. 6. 01:09
 1/2 A kérdező kommentje:
közben nézem hogy kimenő, nem betörni akarnak, hanem kifelé menne, szóval ez erősíti hogy küldözgetné a microsoftnak a cuccost.
2013. jan. 6. 01:11
 2/2 Mr. V. ***** válasza:

Biztos hogy van valami progid, ami oda akar csatlakozni. Pl. a skype eddig skype volt, de azt is átvette a MS. Pl. az is kereshet frissítést. Vagy attól, hogy nincs live progid a gépen, még a live essentials (live telepítő) még rajta lehet.

Próbálkozz normális netelemző progival: netlimiter 3

Kiírja melyik program akar kimenni a netre, így könnyebb beazonosítani. A sebességét is tudod szabályozni, vagy akár blokkolni is. A progi fizetős, de 20 napos trial-al megtudod milyen progi próbálkozik nálad és most ez a célod.

2013. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!