Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy az egész...

Miért van az, hogy az egész házban mindenki kapcsolódni tud a wifihez, csak az én gépem nem? Nem nagyon értek hozzá, kíváncsi lennék milyen beállításokra figyeljek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 11:28
 1/8 P.O.C. ***** válasza:

Abszolút semmilyen Wi-Fi hálózathoz nem tudsz vagy csak ahhoz egy egyhez nem ami kéne?

Mi történik? Hibaüzenet, hibajelenség stb.. Mivel próbálkoztál eddig? Milyen operációs rendszer van a gépeden? (Windows XP, Windows 7, stb.)

2013. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
win 7 van, és eddig mindenhez tudtam kapcsolódni, csak ehez nem. Megtalálja a wifi jelet, csatlakozni próbálok de azt írja, hogy " A Windows nem tudodd csatlakozni a következőhöz: router neve" Nagyon idegesítő, mindenki rohangál itt a laptopjával én meg kábelhez vagyok kötve :D
2013. jan. 6. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, megoldódott azóta? Nekem is ugyanez a problémám, és senki, aki megnézte, nem tudta, hogy mitől ven.
2013. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem tudtam megoldani :S Ha valamit kiderítek leírom ide, de ha Te jössz rá valamire kérlek szólj! Köszi :)
2013. jan. 10. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen laptopod van?
2013. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lenovo
2013. jan. 10. 19:25
 7/8 bi©om4 ***** válasza:

Előfordulhat hogy valaki MAC cím alapján tiltott titeket.

Vagy ha régi a számítógép akkor előfordulhat hogy a wifi hálózati jele mondjuk 802.11b a te géped meg csak 802.11a-t lát. Ennek a switchben tudnál utánanézni.


Most nem jut más eszembe.

2013. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt le tudnád írni részletesen, hogy hogy tudjuk ezeket megnézni és kijavítani?
2013. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!