Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok letölteni alkalma...

Hogyan tudok letölteni alkalmazásokat az androidos telefonomra a market-ből? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Már többször is megpróbáltam azt,hogy rákattintottam a telepités gombra és azt is kiirta,hogy Az alkalmazás hamarosan letöltődik a készülékére,de nem találom a telefonban sehol.Kérlek segitsetek,mert nagyon nem vagyok otthon a technikában

2013. jan. 6. 14:10
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Tehát kiírta hogy hamarosan ... ezután írt olyat hogy sikerült befejezni? Egy telepítés úgy néz ki, ahogy én láttam és tudom, hogy rányomsz valamire hogy azt szeretnéd, innentől magától letölti és feltelepíti. Ha okés a dolog, akkor telefontól függően a menüben van valahol, vagy a végén, ha a végére teszi az újat, vagy ha ábécé sorrendben van, akkor meg kell keresni.

Ha esetleg mégsincs ilyen, akkor talán nem sikerült normálisan feltelepíteni a programot? Nem tudom, tudtam-e segíteni... :-)

2013. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kiirta hogy sikerül telepiteni de nem sikerült,mert a mobilomba nincs
2013. jan. 7. 13:35
 3/3 Neuhauser László ***** válasza:

1.: Ne a gépen lépj a marketbe, hanem magáról a készülékről!

2.: Ez csak úgy megy, ha van net a telefonon, illetve beléptél a google fiókodba

3.: Ezután ha a Google Play - ban töltesz, akkor szinte egyből el is indul a letöltés (látni is lehet majd a folyamatot)

2013. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!