Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gépem nem érzékel internetet...

A gépem nem érzékel internetet, és nem megy az internet. Most csatlakoztattam a routerhez a netet, és most nem megy az internet a gépen és a telefonon sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A kábelt amit kaptam hozzá annak egyik végét bedugtam a router egyik WAN portjába, a másik végét pedig a modem egyik portjába. Azt a kábelt, amelyikkel össze volt kötve a gép a modemmel, annak azt a végét, amelyik a modembe volt, átdugtam a router LAN portjába, így össze lett kötve a Router a géppel, a modem pedig a routerrel. A CD-vel feltelepítettem, a telefonom érzékeli is a WiFi jelet, de hiába csatlakozok, nem jön be egy oldal sem, tele van a Wifi jel, mégis azt irja google chromenal, hogy ez a weboldal nem elérhető(mintha nem lenne netem), és a gépen is ugyanez van, nem megy a net, csak akkor ha a modemet a géppel kötöm össze. Mit tegyek, hogy menjen a Wireless net is, és menjen a gépen is a net? Telepítésnél végig mentem, és csinált nekem egy Hálózat 2-t. Ez fogalmam sincs, hogy mi :/// A telefon pedig jelzi a routert a Wi-Finel, csatlakozok is rá, meg minden, mutat 3 WiFi jelet, de mégsem megy az internet, pedig kiírja, hogy csatlakoztatva... Mi a bajjj? :((
2013. jan. 7. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

a modemmel tárcsázni kellett amíg nem volt router?

ha igen, akkor ugyanezt meg kell tenni így is

egyáltalán állítottál valamit a routeren?

MAC-címre kapod a netet?


kis infot

2013. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudok ezekből... A modem ugy van, hogy jön az internet, és egy kábellel megy a gépbe, és ennyit kellett csináljak+ volt egy cd a modemhez, azt felinstalláltam, és ment az internet. Nem állítottam. Mac címre kapom e az internetet? Fogalmam nincs... Kábelen jön a net, és a vezetékes telefonnal együtt jön a modembe az internet is. ://
2013. jan. 7. 16:26
 3/4 A kérdező kommentje:
vagyis jön az internet be a szobába, a modembe.
2013. jan. 7. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
hát kaptál egy szerződést, gondolom oda le van írva
2013. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!