Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges? A sztori röviden:...

Lehetséges? A sztori röviden: Vettem nemrégiben egy tabletet, mely csak 3 féle Android rendszert képes elvinni, semmi XP és hasonlókat nem támogat leírása szerint. Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Nézegettem az interneten mobilnetet.(Simán Sim kártyát nem lehet rácsatlakoztatni,csak Stick-kel úgy van kialakítva) viszont minden egyes stick-ük csak XP Vista 7 és hasonló rendszereket visz el megnéztem az összeset, de nem találtam olyat ami menne Androidon. Próbáltam egy T-Mobile-os Stick-et ami természetesen mindent támogatott az Androidon kivül, nem is érzékelte, de egyébként műküdik mert ismerősőmnek 2 perc múlva érzékelte a laptopja. Ilyenkor mit lehet tenni? Van más megoldás esetleg a ,,táblán" netezésre?

2013. jan. 9. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros a kérdésed, de én is tabletről vagyok, stick itt lóg a tetején... Nézd meg a gyártó oldalán milyen tipusú usb modemeket támogat a tableted, és olyat szerezz hozzá. Az is elképzelhető, hogy menne az a t-mobilos is amit említettél, de be kell állítani a tabletben az APN-t és akkor menni fog :-)
2013. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy oka biztosan van. Régebbi stick: Linux és Androiddal alatt csak külön illesztőprogi feltelepítése után működik. A legújabb stickkek már minden további nélkül futnak Linux alatt és Androiddal. APN és DNS1, DNS2 be kell írni.
2013. jan. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!