Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez most komoly? Vagy csak...

Ez most komoly? Vagy csak csalás az egész?

Figyelt kérdés

Ma feltöltöttem egy videómat, amit frankón megcsináltam, észrevettem, hogy van egy e-mail-em youtube-on! Azt írta, hogy ő nem hiszi el, hogy ilyen kevesen nézik meg a videómat, meg azt, hogy az én videóim a legjobbak között vannak a you tube-on és ezt nem hiszi el, hogy sok ember nem találja meg! És, hogy ő segítene nekem, abban, hogy a you tube keresője, könnyebben feldobja azt.


konkrétan ezt írta angolul


Hоwdу!


Just nοtіϲed one of your vidеos οn YouTube ( http://www.youtube.com/watch?v=oES6T6dR6UI), incredible!


When Ι was looking through your vіdeοs Ι ϲоuldnʼt һelp nоtіcіng that not many pеоρlе are ԝatcһіng tһеm.

Honestly, you havе some of the bеst videоs οn ΥοuΤuƅе. Can't ƅeliеvе mοre pеоρlе haven't found tһem.


I donʾt say tһis oftеn, but yοur vіdeos wеre really sоmе of tһe best I һаve seen оn YouTube.


I have tо sаy that your videоs аre rеallу sοmе оf the best Ιʿve sеen on YouTube. So mаnу οf the vіdеos on there arе such ϲraр, and sо many people wаtch them. Ӏ just donʾt understаnd it.


If yοuʽre аnytһіng likе οne friend оf mine, it can ƅe discоuraginɡ nοt ɡеttinɡ anу viеws. He used to have the same ρrοƅlem tһаt you arе һаving and thеn һe ran across


becomeviral. COM


Нοw іt works is thаt they send а tοn οf vіеws tο yοur vіdеοs. Τhе views reallу help your vіdeо get іntо thе ΥouTubе seаrcһ engine which then gets your vіdеo even mοre еxρоsurе and vіеws.


Másnak is van ilyen? Vagy csak becsapás az egész? Mihez kezdjek? Válaszoltam neki angolul, hogy adjon nekem pár napot, hogy dönteni tudjak.



2013. jan. 9. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, tényleg léteznek ilyen botok, amik feldobják a nézettségedet, de ezt ha a yt észreveszi, akkor letörli és nem csináltál semmit, csak kifizettélegy csomó pénzt
2013. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég béna marketing szöveg. Sz*rd le töröld ki és kész.
2013. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt, hogy érted, hogy egy csomó pénzt kifizettem?
2013. jan. 10. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen nem ingyen segítene neked...
2013. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jah
2013. jan. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!